Štýlové dizajnové fasádne svietidlo POWERBANK vyniká výbornou svietivosťou.
Svetlo je vyžarované dvoma smermi (hore a dole), uhol svietenia 77°.
Stupeň ochrany IP65 zaistí správne fungovanie svetla bez ohľadu na dážď, sneh alebo teplo.
Nástenné svietidlo vhodné ako osvetlenie chodníkov, fasád domov alebo ako vstupné osvetlenie.
Produkt „Koľajnicové/ lištové svietidlo 10W, WW, 230V, IP20“ bol pridaný do košíka. Zobraziť košík
Novinka

LED svietidlo fasádne POWERBANK biele, 10W, NW, 230V
Kód: UP-WL75-10W-WH-NW
36,58 € bez DPH
44,99 € / ks
47ks na sklade
| Priemerná životnosť v hodi | 40000 hodin |
|---|---|
| Farba svetla | 4000K – neutrálna biela |
| Svietivosť (v lumenoch) | 1060lm |
| Vyžarovací uhol | 77° |
| Príkon | 10W (2x5W) |
| Napätie | 230V AC |
| CRI | >80 |
| Rozmer | 175mm x 90mm x 30,5mm |
| Povrchová úprava | biela |
| Krytie | IP65 |
| Stmievateľné | NIE |












