– zápustné dekoračné schodiskové svietidlo
– elegantné prevedenie kde okrem svietenia prednou stranou je aj jemné modré podsvietenie po obvode svietidla
– možnosť inštalovať do sádrokartónových stien
– možnosť inštalovať do murovanej steny pomocou montážnej krabice, ktorá je súčasťou balenia
– súčasťou balenia je aj napájací zdroj na 230V
Zápustné schodiskové svietidlo Y08, 2W, CW + modrá, 230V, IP20
Kód: Y8-QP-CW+BL
3,98 € bez DPH
4,90 € / ks
12ks na sklade
| Priemerná životnosť v hodi | 30000 hodin |
|---|---|
| Farba svetla | 6000K – studená biela |
| Svietivosť (v lumenoch) | 100lm |
| Príkon | 2W |
| Napätie | 230V AC |
| CRI | >70 |
| Vonkajší rozmer | 58mm x 15mm |
| Montážny otvor | O 52mm |
| Zápustná hĺbka | 65mm |
| Povrchová úprava | kov/biela |
| Krytie | IP20 |
| Stmievateľné | NIE |

















