– zápustné dekoračné schodiskové svietidlo
– vytvára efektný lúč svetla vďaka 60° optike
– možnosť inštalovať do sádrokartónových stien
– možnosť inštalovať do murovanej steny pomocou montážnej krabice, ktorá je súčasťou balenia
– vďaka krytiu IP54 je možné použiť toto svietidlo aj vo vlhkých priastoroch ako je pivnica alebo kúpeľna
– súčasťou balenia je aj napájací zdroj na 230V
Zápustné schodiskové svietidlo GF7, 3W, CW, 230V, IP54
Kód: GF-7-CW IP54
3,98 € bez DPH
4,90 € / ks
40ks na sklade
| Priemerná životnosť v hodi | 30000 hodin |
|---|---|
| Farba svetla | 6000K – studená biela |
| Svietivosť (v lumenoch) | 285lm |
| Príkon | 3W |
| Napätie | 230V AC |
| CRI | >70 |
| Vonkajší rozmer | 55mm x 55mm |
| Montážny otvor | O 42mm |
| Zápustná hĺbka | 65mm |
| Povrchová úprava | kov/biela |
| Krytie | IP54 |
| Stmievateľné | NIE |















