– zápustné dekoračné schodiskové svietidlo
– vytvára efektný úzky lúč svetla
– možnosť inštalovať do sádrokartónových stien
– možnosť inštalovať do murovanej steny pomocou montážnej krabice, ktorá je súčasťou balenia
– súčasťou balenia je aj napájací zdroj na 230V
Zápustné schodiskové svietidlo FC6, 3W, CW, 230V, IP20
Kód: FC-6-CW
12,11 € bez DPH
14,90 € / ks
47ks na sklade
| Priemerná životnosť v hodi | 30000 hodin |
|---|---|
| Farba svetla | 6000K – studená biela |
| Svietivosť (v lumenoch) | 285lm |
| Príkon | 3W |
| Napätie | 230V AC |
| CRI | >70 |
| Vonkajší rozmer | 60mm x 142mm |
| Montážny otvor | 51mm x 135mm |
| Zápustná hĺbka | 35mm |
| Povrchová úprava | kov/biela |
| Krytie | IP20 |
| Stmievateľné | NIE |

















