LED prachotesné svietidlo je náhradou za klasické žiarivkové (neónové) svietidlá tohoto typu.
Svoje uplatnenie nájde hlavne v garážach, pivniciach, skladoch, schodiskách, výrobných halách a všade tam, kde je nutné ochrániť svetelný zdroj pred nadmerným znečistením..
Plnohodnotne dokáže nahradiť staršie žiarivkové svietidlá s tým rozdielom že neprodukuje nadmerné teplo a má výrazne vyššiu životnosť bez ďalších investícií na údržbu.
Prachotesné svietidlo 60cm, NW, 22W, IP65, 230V
Kód: TRI-60SD-22W-NW IP65
12,11 € bez DPH
14,90 € / ks
7ks na sklade
| Priemerná životnosť v hodi | 40000 hodin |
|---|---|
| Farba svetla | 4000K – neutrálna biela |
| Svietivosť (v lumenoch) | 2100lm |
| Energetická účinnosť | 112 lm/W |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Príkon | 22W |
| Napätie | 230V AC |
| CRI | >80 |
| Rozmer | 600mm x 300mm x 80mm |
| Povrchová úprava | plast/matná biela |
| Krytie | IP65 |
| Stmievateľné | NIE |










