LED prachotesné svietidlo je náhradou za klasické žiarivkové (neónové) svietidlá tohoto typu.
Svoje uplatnenie nájde hlavne v garážach, pivniciach, skladoch, schodiskách, výrobných halách a všade tam, kde je nutné ochrániť svetelný zdroj pred nadmerným znečistením..
Plnohodnotne dokáže nahradiť staršie žiarivkové svietidlá s tým rozdielom že neprodukuje nadmerné teplo a má výrazne vyššiu životnosť bez ďalších investícií na údržbu.
Prachotesné svietidlo 120cm, NW, 40W, IP65, 230V, 0-10V
Kód: TRI-120SD-40W-NW IP65 0-10V
16,18 € bez DPH
19,90 € / ks
3ks na sklade
| Priemerná životnosť v hodi | 40000 hodin |
|---|---|
| Farba svetla | 4000K – neutrálna biela |
| Svietivosť (v lumenoch) | 3400lm |
| Energetická účinnosť | 182 lm/W |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Príkon | 22W |
| Napätie | 230V AC |
| CRI | >80 |
| Rozmer | 1200mm x 300mm x 80mm |
| Povrchová úprava | plast/matná biela |
| Krytie | IP65 |
| Stmievateľné | ÁNO 0-10V |














