– stmievateľný napájaci zdroj značky Mean Well
– napájací zdroj s konštantným napätím a PFC filtrom, vhodný pre napájanie a stmievanie LED pásov na báze zmeny výstupného napätia
– stmievanie je riadené signálom 0-10V, PWM alebo rezistorom
– vďaka vysokému krytiu voči vode (IP67) je vhodný aj do prostredia s vysokou mierou vlhkosti, vhodný aj do exteriiéru
– ochrana proti skratu
– ochrana proti preťaženiu
– ochrana proti prepätiu
– ochrana proti prehriatiu
Produkt „Napájací zdroj 100W, 24V, IP67“ bol pridaný do košíka. Zobraziť košík
Napájací zdroj 40W, 12V, IP67, stmievateľný
Kód: PWM-40-12
33,37 € bez DPH
41,05 € / ks
Nie je na sklade
Informovať po naskladnení
Zadajte Váš email a po naskladení produktu budete informovaný.
| Vstupné napätie | 100-305V AC |
|---|---|
| Výstupné napätie | 12V DC |
| Maximálný prúd | 3,34A |
| Výkon | 40W |
| Krytie | IP67 |
| Rozmer | 150mm x 53mm x 35mm |
| Stmievateľné | ÁNO |
| Riadiaci signál pre stmiev | 10V PWM, 0-10VDC, rezistor |







