– Mikrovlnný detektor pohybu s HF systémom 10,525 GHz,
– Pohyb je možné detekovať cez plast, sklo a tenké nekovové materiály.
– Zabudovaný snímač pohybu a snímač denného svetla.
– Napájanie nízkym napätím 9-24VDC, výstupný RF 2,4G signál.
– Párovateľné s RF LED ovládačom alebo RF stmievateľným LED ovládačom.
– Nastavenie sensitivity, časové oneskorenie a súmrakový senzor denného svetla je možné nastaviť pomocou otočného potenciometra.
– Široká oblasť detekcie, dosah až 20 m v priemere.
– Montážna výška max. 15 m.
| Vstupné napätie | 9-24VDC |
|---|---|
| Výstupný signál | RF 2,4GHz |
| Mikrovlnný detektor HF sys | 10,525GHz |
| Detekčná zóna | max.. (DxH) 20x15m |
| Citlivosť | 10%, 25%, 50%, 75%, 100% |
| Čas zopnutia | 10s/ 30s/ 90s/ 3min./ 10min./ 20min./ 30min. |
| Súmrakový senzor | 10lux./ 30lux./ 50lux./ 100lux./ 200lux./ vypnutý |
| Montážna výška | max. 15m |
| Detekcia pohybu | 0,5-3m/sec. |
| Uhol záberu senzora | 150° (nástenná montáž), 360° (stropná montáž) |
| Pracovná teplota | -30°C až +55°C |
| IP ochrana | IP20 |
| Záruka | 2roky |












