– výkonný otočný stmievač pre jednofarebné LED pásy s digitálnym displejom
– svietivosť sa nastavuje pomocou potenciometra. V ľavej krajnej polohe je LED pás úplne zhasnutý, v pravej krajnej polohe je intenzita jasu maximálna
– na displeji sa zobrazuje percentuálna hodnota nastavenej svietivosti
– možnosť spárovania s diaľkovým ovládačom a riadiť tak stmievač na diaľku
– možnosť riadiť aj pomocou aplikácie v smartfóne alebo v tablete po zakúpení WIFI/RF prevodníku WIFI-RF
– možnosť zmeny krivky stmievania
– možnosť zmeny PWM frekvencie (frekvencie stmievania) od 250Hz až po 8KHz
– v závislosti od zvolenej frekvencie stmievania sa mení aj maximálne zaťaženie stmievača:
8KHz – max. 10A, 2KHz – max. 15A, 500Hz – 20A, 250Hz – 20A
– plynulá regulácia svietivosti 0% až 100%
– nastavená úroven osvetlenia ostáva bez zmeny aj po výpadku napájania
– ochrana proti opačnej polarite
– ochrana proti skratu
– ochrana proti prehriatiu
– ochrana proti preťaženiu
– jednoduchá montáž
Produkt „4-žilový kábel 4×0,34mm pre RGB pásy, farebný“ bol pridaný do košíka. Zobraziť košík
Mechanický ovládač/stmievač V1-K otočný s displejom
Kód: DIMM-V1-K20A+RF
16,58 € bez DPH
20,39 € / ks
Nie je na sklade
Informovať po naskladnení
Zadajte Váš email a po naskladení produktu budete informovaný.
| Rozmer | 107mm x 75mm x 40mm |
|---|---|
| Napájacie napätie | 12-24V DC |
| Maximálna záťaž | 1x20A (v závislosti od nastavenej frekvencie PWM) |
| Stmievateľné | 0-100% |
| Frekvencia | 2,4 GHz |
| Riadiaci signál | RF (rádio) |
| Stmievanie | PWM |
| Krytie | IP20 |














