– LED žiarovka s rotačnou základňou
– úsporná náhrada za klasickú žiarovku
– žiarovku možno po montáži do pätice natočiť ľubovolným smerom v rámci osi montáže o 360°
– púzdro žiarovky je vyrobené z hliníka pre lepšie chladenie elektroniky a LED čipov
– svietivosť porovnateľná s klasickou 75W žiarovkou
LED žiarovka 8,5W, E27, teplá biela, 230V, rotačná pätica
Kód: E27-DP-8,5W-WW
1,22 € bez DPH
1,50 € / ks
60ks na sklade
| Priemerná životnosť v hodi | 25000 |
|---|---|
| Svietivosť na 1kus(v lumen | 760lm |
| Energetická účinnosť | 105 lm/W |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Príkon | 8,5W |
| Napätie | 230V AC |
| Farba svetla | 3000K – teplá biela |
| Typ LED čipu | SMD 3014 EPISTAR |
| Rozmer | 35mm x 35mm x 130mm |
| CRI | >80 |
| Pätica | E27 |
| Stmievateľné | NIE |












