– LED žiarovka s teplou farbou svetla
– úsporná náhrada za klasickú žiarovku
– svietivosť porovnateľná s klasickou 40W žiarovkou
– široký vyžarovací uhol 210°
– vďaka malej banke je vhodná do uzatvorených stropných alebo nástenných svietidiel
Produkt „LED modul, 12W, 24V, 2835 SMD, IP20, WW, 30cm“ bol pridaný do košíka. Zobraziť košík
| Priemerná životnosť v hodi | 25000 |
|---|---|
| Svietivosť na 1kus(v lumen | 380lm |
| Energetická účinnosť | 89 lm/W |
| Vyžarovací uhol | 210° |
| Príkon | 5W |
| Napätie | 230V AC |
| Farba svetla | 3000K – teplá biela |
| Rozmer | O 45mm x 75mm |
| CRI | >80 |
| Pätica | E27 |
| Stmievateľné | NIE |
Varianty produktu
Kompatibilné produkty
Súvisiace produkty
-
-
COB pásy
digitálny COB RGB LED pás + ovládanie,12W/m, 24VDC, 5m, 630LED/m
66,58 € bez DPH
81,89 € / ks -
-
-
-











