Štýlové dizajnové fasádne svietidlo POWERBANK vyniká výbornou svietivosťou.
Svetlo je vyžarované dvoma smermi (hore a dole), uhol svietenia 77°.
Stupeň ochrany IP65 zaistí správne fungovanie svetla bez ohľadu na dážď, sneh alebo teplo.
Nástenné svietidlo vhodné ako osvetlenie chodníkov, fasád domov alebo ako vstupné osvetlenie.
Produkt „Exteriérové LED svietidlo štvorcové, 9W, CW, 230V, IP65“ bol pridaný do košíka. Zobraziť košík
Novinka

LED svietidlo fasádne POWERBANK čierne, 10W, WW, 230V
Kód: UP-WL75-10W-BL-WW
36,58 € bez DPH
44,99 € / ks
36ks na sklade
| Priemerná životnosť v hodi | 40000 hodin |
|---|---|
| Farba svetla | 3000K – teplá biela |
| Svietivosť (v lumenoch) | 1060lm |
| Vyžarovací uhol | 77° |
| Príkon | 10W (2x5W) |
| Napätie | 230V AC |
| CRI | >80 |
| Rozmer | 175mm x 90mm x 30,5mm |
| Povrchová úprava | čierna |
| Krytie | IP65 |
| Stmievateľné | NIE |











