Štýlové dizajnové fasádne svietidlo POWERBANK vyniká výbornou svietivosťou.
Svetlo je vyžarované dvoma smermi (hore a dole), uhol svietenia 77°.
Stupeň ochrany IP65 zaistí správne fungovanie svetla bez ohľadu na dážď, sneh alebo teplo.
Nástenné svietidlo vhodné ako osvetlenie chodníkov, fasád domov alebo ako vstupné osvetlenie.
Produkt „Exteriérové LED svietidlo štvorcové, 9W, WW, 230V, IP65“ bol pridaný do košíka. Zobraziť košík
LED svietidlo fasádne POWERBANK čierne, 10W, NW, 230V
Kód: UP-WL75-10W-BL-NW
36,58 € bez DPH
44,99 € / ks
23ks na sklade
| Priemerná životnosť v hodi | 40000 hodin |
|---|---|
| Farba svetla | 4000K – neutrálna biela |
| Svietivosť (v lumenoch) | 1060lm |
| Vyžarovací uhol | 77° |
| Príkon | 10W (2x5W) |
| Napätie | 230V AC |
| CRI | >80 |
| Rozmer | 175mm x 90mm x 30,5mm |
| Povrchová úprava | čierna |
| Krytie | IP65 |
| Stmievateľné | NIE |




















