Štýlové dizajnové fasádne svietidlo DELTA vyniká výbornou svietivosťou.
Svetlo je vyžarované dvoma smermi (hore a dole), smerom dole je vyžarovaný uhol 120°.
Stupeň ochrany IP65 zaistí správne fungovanie svetla bez ohľadu na dážď, sneh alebo teplo.
Vďaka kompaktnému a robustnému krytu z tlakovo liateho hliníka sa nástenné svietidlo prispôsobí každej stene a je vhodné ako osvetlenie chodníkov, fasád domov alebo ako vstupné osvetlenie.
Produkt „Koľajnicové/ lištové svietidlo 10W, WW, 230V, IP20“ bol pridaný do košíka. Zobraziť košík
LED svietidlo fasádne DELTA , 8W, NW, 230V
Kód: UP-WL07-BL-8W-NW
29,17 € bez DPH
35,88 € / ks
7ks na sklade
| Priemerná životnosť v hodi | 40000 hodin |
|---|---|
| Farba svetla | 4000K – neutrálna biela |
| Svietivosť (v lumenoch) | 600-655lm |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Príkon | 8W |
| Napätie | 230V AC |
| CRI | >80 |
| Rozmer | 170mm x 140mm x 59mm |
| Povrchová úprava | kov/čierna |
| Krytie | IP65 |
| Stmievateľné | NIE |













