Produkt „LED modul, 4,8W, 24V, 2835 SMD, NW, IP20, 30cm“ bol pridaný do košíka. Zobraziť košík
LED pás, COB, 480pcs/m, 5W, IP20, NW, 24V, šírka 3mm
Kód: COB-NK240-4000K-24V 5W/m MINI FLEX - 3mm
NEUTRÁLNA biela 4000k COB LED páska je úzky 3 mm LED pás určený na priame osadenie do vyfrézovanej drážky bez potreby hliníkového chladenia. Vďaka nízkemu príkonu 5 W/m, napájaniu 24 VDC a hustote 480 LED/m vytvára súvislú líniu svetla bez viditeľných bodov.
Je vhodná do suchého interiéru na decentné osvetlenie nábytku, políc, vitrín alebo dekoratívnych línií.
6,67 € bez DPH
8,20 € / m
885m na sklade
Kalkulačka vhodného napájacieho zdroja
K výkonu je automaticky pripočítaná 20% rezerva pre zvýšenie životnosti zdroja.
| Priemerná životnosť v hodi | 40000 hodin |
|---|---|
| Stmievateľné | ÁNO |
| Spotreba energie | 5kW/1000hod. |
| Rozmer | 3mm x 1.2mm x 5000mm |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Príkon | 5W / m |
| Napätie | 24VDC |
| Typ LED čipu | SMD COB |
| Pracovná teplota | -25°C/+60°C |
| CRI | >90 |
| Farba svetla | 4000K – teplá biela |
| Svietivosť na 1meter(v lum | 390lm |
| Krytie | IP20 |
Varianty produktu
Kompatibilné produkty
Súvisiace produkty
-
COB pásy
digitálny COB RGB LED pás + ovládanie,12W/m, 24VDC, 5m, 630LED/m
66,58 € bez DPH
81,89 € / ks -
-
-
-
-




















