Dizajnové chrómové svietidlo, ktoré je možné použiť na rôzne účely.
Najčastejšie sa používa ako osvetlenie nad zrkadlo do kúpeľne vďaka krytiu IP44. Dodávané je aj s napájacím zdrojom, ktorý je umiestnený v montážnej (nástennej) časti.
Svietidlo je určené na montáž na stenu pomocou montážnej konzoly ktorá je súčasťou svietidla
Produkt „Exteriérové LED svietidlo štvorcové, 9W, CW, 230V, IP65“ bol pridaný do košíka. Zobraziť košík
Kúpeľňové svietidlo nástenné 30cm, 6W, NW, IP44, 230V
Kód: ML020-300D-NW - nástenné
16,67 € bez DPH
20,50 € / ks
190ks na sklade
| Priemerná životnosť v hodi | 40000 hodin |
|---|---|
| Farba svetla | 4000K – neutrálna biela |
| Svietivosť (v lumenoch) | 400lm |
| Energetická účinnosť | 78 lm/W |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Príkon | 6W |
| Napätie | 230V AC |
| Rozmer | 300mm x 125mm x 60mm (DxŠxV) |
| CRI | >80 |
| Povrchová úprava | chróm |
| Krytie | IP44 |
| Stmievateľné | NIE |















