– set dverového senzora s prijímačom pre ovládanie LED pásov
– vďaka rádiovému signálu je dosah ovládača až 10m, bez potreby priamej „viditeľnosti“ na riadiacu jednotku. Vďaka tomu môže byť riadiaca jednotka/prijímač schovaná napríklad v sadrokartónovom podhľade alebo v skrini
– dverový senzor v čierno-šedom prevedení
– bez nutnosti priviesť kabeláž k dverovému senzoru
– nabíjanie dverového senzora pomocou USB-C konektora
– jednoduchá montáž dverového senzora a magnetických protikusov
– súčasťou balenia je aj USBC napájací kábel
– montáž ovládača pomocou priloženej 3m pásky
Bezdrôtový dverový senzor-2DOOR,5A,12-24VDC,RF-DOOR2
Kód: Bezdrôtový dverový senzor-2DOOR,5A,12-24VDC
16,58 € bez DPH
20,39 €
89 na sklade
| Napájanie | zabudovaná batéria nabíjaná pomocou USB káblú |
|---|---|
| Riadiaci signál | RF (rádio) |
| Dosah ovládača | 10m (v priestore bez bariér) |
| Rozmery | priemer 3,5cm, výška 1,1cm |
| Veľkosť magnetu | (výfrez) šírka x výška 10x8mm |
| Vstupné napätie | 12-24V DC |
| Max. výkon | 5A |
| Stmievanie v rozsahu | 5-100% PWM |
| Krytie | IP20 |









