– stmievateľný napájaci zdroj značky Mean Well
– napájací zdroj s konštantným napätím a PFC filtrom, vhodný pre napájanie a stmievanie LED pásov na báze zmeny výstupného napätia
– stmievanie je riadené signálom 0-10V, PWM alebo rezistorom
– vďaka vysokému krytiu voči vode (IP67) je vhodný aj do prostredia s vysokou mierou vlhkosti, vhodný aj do exteriiéru
– ochrana proti skratu
– ochrana proti preťaženiu
– ochrana proti prepätiu
– ochrana proti prehriatiu
Napájací zdroj 40W, 24V, IP67, stmievateľný
Kód: PWM-40-24
30,13 € bez DPH
37,06 € / ks
Nie je na sklade
Informovať po naskladnení
Zadajte Váš email a po naskladení produktu budete informovaný.
| Vstupné napätie | 100-305V AC |
|---|---|
| Výstupné napätie | 24V DC |
| Maximálný prúd | 1,67A |
| Výkon | 40W |
| Krytie | IP67 |
| Rozmer | 150mm x 53mm x 35mm |
| Stmievateľné | ÁNO |
| Riadiaci signál pre stmiev | 10V PWM, 0-10VDC, rezistor |








