– stmievateľný napájaci zdroj značky Mean Well
– napájací zdroj s konštantným napätím a PFC filtrom, vhodný pre napájanie a stmievanie LED pásov na báze zmeny výstupného napätia
– stmievanie je riadené signálom 0-10V, PWM alebo rezistorom
– vďaka vysokému krytiu voči vode (IP67) je vhodný aj do prostredia s vysokou mierou vlhkosti, vhodný aj do exteriiéru
– ochrana proti skratu
– ochrana proti preťaženiu
– ochrana proti prepätiu
– ochrana proti prehriatiu
Napájací zdroj 120W, 24V, IP67, stmievateľný
Kód: PWM-120-24
79,50 € bez DPH
97,79 € / ks
1ks na sklade
| Vstupné napätie | 100-305V AC |
|---|---|
| Výstupné napätie | 24V DC |
| Maximálný prúd | 5A |
| Výkon | 120W |
| Krytie | IP67 |
| Rozmer | 191mm x 63mm x 38mm |
| Stmievateľné | ÁNO |
| Riadiaci signál pre stmiev | 10V PWM, 0-10VDC, rezistor |







